Kandidaten Vlaams Parlement - Oost-Vlaanderen

Bekijk hier de weergave van de lijst op papier of op scherm bij digitaal stemmen in pdf-formaat.

Effectieven

1
Matthias Diependaele

Matthias Diependaele

Zottegem
39 jaar
Fractievoorzitter Vlaams Parlement, schepen
3
Koen Daniëls

Koen Daniëls

Sint-Gillis-Waas
41 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger, gemeenteraadslid
4
Elke Sleurs

Elke Sleurs

Gent
51 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger, gemeenteraadslid
5
Marius Meremans

Marius Meremans

Dendermonde
52 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger, schepen
6
Andries Gryffroy

Andries Gryffroy

Melle
56 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger
7
Sabine Vermeulen

Sabine Vermeulen

Deinze
48 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger, gemeenteraadslid
8
Helga Stevens

Helga Stevens

Gent
50 jaar
Europees Parlementslid
9
Filip Kegels

Filip Kegels

Beveren
35 jaar
Schepen
10
Miranda Van Eetvelde

Miranda Van Eetvelde

Zele
59 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger
11
Lieven De Smet

Lieven De Smet

Gent
53 jaar
Zelfstandig ondernemer
12
Marleen Van De Populiere

Marleen Van De Populiere

Wortegem-Petegem
57 jaar
Campusverantwoordelijke, provincie- en gemeenteraadslid
13
David Vandekerkhove

David Vandekerkhove

Ronse
27 jaar
Woordvoerder en raadgever N-VA-gedeputeerden Oost-Vlaanderen, fractievoorzitter gemeenteraad
14
Sofie Wijmeersch

Sofie Wijmeersch

Wetteren
41 jaar
Marketingverantwoordelijke projecten, gemeenteraadslid
15
Maikel Parmentier

Maikel Parmentier

Lievegem
25 jaar
Communicatiemedewerker, fractievoorzitter gemeenteraad
16
Els Roegiers

Els Roegiers

Gent
42 jaar
Psycholoog palliatieve zorg, lid van het bijzonder comité voor de sociale dienst
17
Boris Labie

Boris Labie

Oudenaarde
47 jaar
Zelfstandige horeca en evenementen, gemeenteraadslid
18
Tchantra Van De Walle

Tchantra Van De Walle

Sint-Niklaas
28 jaar
Management assistant, gemeenteraadslid
19
Tom Van Damme

Tom Van Damme

Eeklo
25 jaar
Kabinetsmedewerker en student
20
Saartje Heymans

Saartje Heymans

Lede
31 jaar
Bediende Vlaamse overheid
21
Luc Raman

Luc Raman

Zele
57 jaar
Leerkracht, gemeenteraadslid
22
Inge De Gussem

Inge De Gussem

Kaprijke
46 jaar
Huisarts, schepen en voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst
23
Peter Van Hecke

Peter Van Hecke

Maldegem
47 jaar
Ondernemer, voorzitter gemeenteraad
24
Evi Rasschaert

Evi Rasschaert

Wichelen
22 jaar
Studente, gemeenteraadslid
25
Toon De Bock

Toon De Bock

Herzele
43 jaar
Woordvoerder Vlaams minister Liesbeth Homans, gemeenteraadslid
26
Ingeborg De Meulemeester

Ingeborg De Meulemeester

Beveren
54 jaar
Vlaams volksvertegenwoordiger, schepen
27
Lieven Dehandschutter

Lieven Dehandschutter

Sint-Niklaas
61 jaar
Burgemeester

Opvolgers

1
3
Sarah Heuninck

Sarah Heuninck

Aalst
33 jaar
Raadgever kabinet minister-president Geert Bourgeois
4
Ankie D'Hollander

Ankie D'Hollander

Gavere
34 jaar
Parlementair medewerker, gemeenteraadslid
5
Maxime Hoogewijs

Maxime Hoogewijs

Laarne
24 jaar
Student
6
Ward Baeten

Ward Baeten

Zulte
37 jaar
Leerkracht geschiedenis
7
Dimitri Van Laere

Dimitri Van Laere

Kruibeke
45 jaar
Jurist, burgemeester
8
Ilse Roggeman

Ilse Roggeman

Geraardsbergen
54 jaar
Opvoedster, gemeenteraadslid
10
Liesbeth Ghijsels

Liesbeth Ghijsels

Brakel
25 jaar
Boekhoudkundig assistent
11
Oliver Moereels

Oliver Moereels

Berlare
37 jaar
Filmmaker en regisseur
12
Emmy De Smet

Emmy De Smet

Gent
41 jaar
Woordvoerster van de Kamervoorzitter
13
Niklas Arents

Niklas Arents

Ninove
24 jaar
Student
14
Jasmien Van Bockstal

Jasmien Van Bockstal

Lokeren
27 jaar
Customer service representative seashipments Waaslandhaven
15
Simon Lejeune

Simon Lejeune

Oosterzele
25 jaar
Stafmedewerker sociale media N-VA
16
An Vervliet

An Vervliet

Lebbeke
36 jaar
Coördinator bij FOD Mobiliteit en Vervoer, fractievoorzitter provincieraad